Eat Smart Cut Vegetables $1.00
Leaf Lettuce- Green, Red or Romaine $.99 Each
Russett Potatoes 10lb Bag $1.99
Dannon Yogurt 6 oz $.50
-$1/4 Printable from coupon bar to the left
Final price= $.25 Each when you buy 4
Shoppers Value Milk 1 Gallon $1.67
-$.75/1 Printable from coupon bar to the left
Final Price= $.92
Coke, Pepsi or Mt Dew 12 Pack $3.25
- Promo Buy 4 Get 1 Free
Final Price= $2.60 Each
Nestle Pure Life Bottled Water 24pk $3.50
$1/1 Printable Here
Final Price= $2.50
Powerade 32oz $.75
Promo Buy 10 Get 5 Free
Final Price= $.50 each when you buy 15
Pillsbury Classic Brownie Mix $1.00
-$1/2 RP 3/29
Final Price= $.50 each when you buy 2
Banana Boat B1G1 Free $varies
-(2) $2 Printable Here
Final Price= Varies
PROMO: Save $5.00 instantly when you buy 10 Items. Mix and Match. Price Before $5 off/price after $5.00 off
Capri Sun 10pk $2/$1.50
-$1/1 SS 4/19
Final Price= $.50
Kashi Go Lean Cereal 14.1-17.5 oz $2.99/2.49
-$1.50/1 Printable Here
Final Price= $.99
Frosted Flakes 14oz $1.99/$1.49
-$1.50 RP 6/7
Final Price= Free
Raisin Bran 15oz $1.99/1.49
-$1/1 Printable Here
Final Price= $.49
Rice Krispies 9oz $1.99/1.49
-$1/1 RP 6/7
Final price= $.49
Kraft Easy Mac Cups $1/$.50
****Kraft Mac and Cheese $1/$.50******
-B3 Get 1 Free Printable Here
Final Price = $.38 each when you buy 4
Sweeten the deal
Kraft Macaroni and Cheese purchase between 6/26 - 7/12
Buy (4) & get $1.00 OYNSO
Buy (5) & get $1.50 OYNSO
Buy (6) or more & get $2.00 OYNSO
Thanks PYP for the info
Simply Lemonade or Limeade 59oz $1.69/$1.19
Tillamook Chunk Cheese 2lbs $5.99/5.49
-$.75/1 Printable from coupon bar to the left
Final Price= $4.74
The list goes on and on. Check out Pinching Your Pennies for a complete list.
No comments:
Post a Comment